Teşekkürler


2011 yılının güzel bir Temmuz akşamında İzmir’de çok değerli üstadımız Sayın Birol Fedai ve Sayın Fatih Özcan önderliğinde kurulan Genç Ared oluşumunun üzerinden 16 ay geçti.

Genç Aredliler oluşumunun ilk senesinde asli görev ve hedefimiz olan birlik, beraberlik ve dayanışmayı çok iyi bir şekilde yerine getirdiğimize inanıyorum. Yolun başında dile getirdiğimiz uzun yıllar sürecek dostlukların kurulması ve dayanışmanın sağlanması amacımıza ulaştık. İlk senemizde özellikle Mart ayındaki toplantı sonrasında dostluklarımız iyice pekişti. Bir yıl içerisinde pek çok üye arkadaşımızla irtibat halinde kalıp bazen bir bilgi paylaşımı bazense dostluk ziyaretleri ile bir araya geldik.

Mart ayında yapmış olduğumuz toplantıda sunduğumuz projelerin bir kısmını hayata geçirirken bir kısmının da çalışmaları devam etmekte olup yeni yönetim dönemlerinde sonuçlanması için başlamış olduğumuz tüm projeleri sonuna kadar sürdüreceğiz.

Şimdi sektörümüzün en büyük organizasyonu olan SIGN İstanbul 2012 Fuarı’nda yeniden tüm arkadaşlarımızla beraber olmanın ve yeni yönetim seçiminin heyecanını yaşamaktayım. Yönetim süremiz boyunca destek ve ilgilerini bir an olsun yanımızdan ayırmayan Sayın Birol Fedai ve Sayın Fatih Özcan’a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Bizler geçtiğimiz bu bir sene gibi kısa bir dönemde tüm arkadaşlarımızla beraber sektörün geleceğinin ne kadar umut dolu olduğunu gösterdiğimize inanıyorum. Bundan sonraki süreçte üye sayımızı her geçen gün arttırarak bugün kurmuş olduğumuz dostlukları ömür boyu sürdüreceğimize canı gönülden inanıyorum.

Böylesine değerli bir oluşumun geçici yönetim sonrası ilk başkanlığını yapmış olmaktan büyük onur ve gurur duymaktayım, bu görevi bana layık gören tüm Genç Ared üyesi arkadaşlarıma ve Ared Yönetim Kurulu’na sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım.

Ferhat KÖTÜK

Genç Aredliler Başkanı

Açıkhavada Haberler / Kasım 2012