Genç Aredliler II.Döneme Yeniliklerle Başladı


Genç Aredliler II.Dönem Yönetim Kurulu toplantımızı 08 Aralık 2012 tarihinde Kaya Ramada Otel’de yüksek katılımla gerçekleştirdik. Genç Ared üyesi arkadaşlarımız bir dönem daha yönetimimize yetki verdiler. Öncelikle buradan oluşumumuzun kurucusu Sn.Birol Fedai, Komite Başkanımız Sayın Fatih Özcan, Başkanımız Sayın Halil Eligür başta olmak üzere ARED Yönetimi ve tüm Genç Aredli arkadaşlarımıza vermiş oldukları destek için, II.Dönem Genç Aredliler yönetimi adına teşekkür ederim.

Bu dönemde aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla beraber yönetimimiz beş kişiden oluşmakta, artan üye sayımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yüksek tempolu ve verimli bir yönetim dönemi geçireceğimize inanıyorum. Yeni dönemde bir önceki sene başlatmış olduğumuz projelerimizi devam ettireceğiz, Genç Ared üyesi arkadaşlarımızla 2013 yılı içersinde sıkça bir araya geleceğiz, ilk organizasyonumuzu 6 Nisan 2013 tarihinde Antalya’da gerçekleştireceğiz. Sonrasında ise sırasıyla İzmir ve İstanbul da organizasyonlarımız olacak. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla beraber, yüksek katılımın gerçekleşeceğini düşünüyorum.

Öncelikli görevimiz olan dayanışma ve birlik beraberliğin güçlenmesi hedeflenen bu organizasyonların içerisinde çeşitli etkinlikler ve eğitimler gerçekleştireceğiz. Sosyal paylaşım sitelerini aktif bir şekilde kullanacağız. I.Dönem başladığımız atık pil toplama kampanyamızı sonlandırıp üyelerimizin toplamış olduğu Atık pilleri TAP’a (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği) teslim edeceğiz. Bir başka projemiz olan endüstriyel reklamcılık sektöründe kalite yönetim sistemi oluşturulması ilgili projemizi başlatacağız. Çalışmaların uzun süreceğine inandığım bu proje diğer dönemlerde de devam edecektir.

Genç Aredliler olarak görüyorum ki kısa zamanda güzel dostluklar kurduk, ilerleyen yıllarda bu dostluk ve dostlarımız çığ gibi büyüyecek ve artacaktır. Bunun için en sağlıklı ve güvenilir ortam olan Ared çatısı altında olmanın da sunduğu avantajlar ile uzun yıllar sektöre hizmet edeceğiz.

Ferhat KÖTÜK

Genç Aredliler Başkanı

Açıkhavada Haberler / Ocak 2013