FESPA, FESPA Eurasia ile İstanbul´da…


FESPA, FESPA Eurasia ile İstanbul´da…

ARED Yönetim Kurulu ve Üyelerinin uzun süren organizeli çalışmaları ve gayretleri sonunda FESPA, FESPA Euraisa Fuarı ile İstanbul’da…

Şüphesiz ki sektörümüzün dünya üzerindeki en önemli organizasyonlarından olan FESPA’nın İstanbul’da, ARED ortaklığı ile FESPA Eurasia Fuarı olarak gerçekleşiyor olması ülkemiz ve sektörümüz adına büyük bir fırsat. Ülkemizde faaliyet gösteren firmalarımızın Avrupa pazarında göstermiş oldukları gelişim ise göz ardı edilemez. Ayağımıza kadar gelen bu fırsatı inanıyorum ki en doğru şekilde değerlendireceğiz. Katılımcı ve ziyaretçi olarak bizlerin de bir parçası olduğumuz bu organizasyondan maksimum verim ile ayrılacağız.

Sektörümüzde faaliyet gösteren birçok firmamızın, katılımcı oldukları FESPA Eurasia Fuarı sayesinde ihracat rakamlarını yükselteceklerine ve yeni pazarlarda kendilerine pay edineceklerine inanıyorum.

Ziyaretçi olarak katılan meslektaşlarımız ise sektörün tüm yenilikleri ve teknolojik gelişimlere rahatlıkla ulaşabileceği gibi birçok etkinliklere katılıp bilgi ve fikir alış verişinde bulunabilecekler.

Bizler Genç Aredliler olarak FESPA Eurasia Fuarı sonrasında gündemimize taşıdığımız ve bir takım girişimlerde bulunduğumuz yurtdışı çalışmalarımızı da hızlandırıp gelecek dönemde projelerimizi hayata geçireceğiz. FESPA ile yapılan bu büyük organizasyon sonrası Genç Aredliler kendileri gibi faaliyet gösteren komiteler ile de iş birliği içerisine girerek ortak birçok proje yürüteceklerdir. Gerçekleşecek tüm bu organizasyonların sonucunda Türkiye Açıkhava Reklamcılık sektörü Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da oldukça önemli bir yer edinecektir. Ülkemiz coğrafi konum itibari ile de Avrupa’daki yenilikçi işletim sistemi ve teknolojileri benimseyip geliştirerek Orta Doğu’ya taşıyacaktır.

Buradan Genç Aredliler adına bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen tüm ARED Yönetim Kurulu’na, Üyeleri ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunarım.

Ferhat KÖTÜK

Genç Aredliler Başkanı

Açıkhavada Haberler / Eylül 2013