ARED Maliyet İyileştirme Platformu [ 18 Mart 2021 ]


ARED Maliyet İyileştirme Platformu

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN :


Mevcut piyasa koşullarında maliyetlerimizi düşürmek eskisinden çok daha fazla önem kazandı. ARED Maliyet İyileştirme Platformu’nu oluşturarak malzeme maliyetleri dışındaki şirket maliyetlerini azaltmaya yönelik iş birliği oluşturma çalışmaları gerçekleştiriyor. Hayata geçirilen projelerden ilki Cras Sigorta olurken ikincisi de Sodexo Fuel Pass oldu. İlerleyen süreçlerde araç kiralama, akaryakıt, lastik, el aletleri, iş güvenliği, e-ticaret platformları ve benzeri firmalar ile de ARED üyelerine yönelik özel indirimli anlaşmalar yapılması hedeflenmektedir.

 

ARED Maliyet İyileştirme Platformu’nun ürünleri Ofix, Sodexo Fuel Pass ve Cras Sigorta hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0212 212 41 16 numaralı telefondan veya ared@ared.org.tr e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.


ARED - IVECO Nisan 2021 Kampanyası 




ARED Maliyet İyileştirme Platformu kapsamında, IVECO’nun ARED üyelerine özel sunduğu aşağıdaki kampanya koşullarından faydalanabilirsiniz. İlgili araç broşürlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Soru ve taleplerinizle ilgili iletişim bilgileri aşağıda yer alan Cem Ressamoğlu veya IVECO bayileri ile iletişime geçebilirsiniz. Kampanya 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Cem Ressamoğlu
L&M Bölge Satış Müdürü
Iveco Araç Sanayi ve Tic. A.Ş.
Eyüp Sultan M. Sekmen C.No:12 34885
Samandıra / Sancaktepe /İstanbul 
cem.ressamoglu@iveco.com  
Tel.+90 216 561 16 05 - 9531
Mob.+90 533 593 9050






ARED Sayesinde Ofisinde Yoksa Ofix'te Var!

ARED Maliyet İyileştirme Platformu kapsamında, Ofix ile iş birliğimizden doğan avantajlardan yararlanarak kırtasiye, tüketici elektroniği, teknoloji sarf malzemeleri, gıda tüketim ürünleri, temizlik ürünleri, yapı market ve mobilya ürünleri, ambalaj ve hijyen ürünleri gibi ofis ihtiyaçlarınız için dilediğinizce alışveriş yapabilir ve her faturanızda %5 indirim hakkından yararlanabilirsiniz.
Kampanyadan yararlanmak için bağlantıdaki kayıt linkini doldurabilirsiniz. Kayıt linkini çevrenizdeki sektör mensuplarımızla paylaşarak onların da faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.




ARED Üyeleri Sodexo Fuel Pass’ta Çok Avantajlı!

 

ARED Maliyet İyileştirme Platformu’nun yeni ürünüyle yaşam kalitesi hizmetlerinde lider konumda bulunan Sodexo’nun, Fuel Pass kapsamındaki iş birliğiyle üyelerimize akaryakıt harcamalarını kontrol altına alma imkanı sunuyoruz.

 

Şirket araçlarınızın Opet ve Petrol Ofisi’ndeki akaryakıt harcamalarını; yaygın istasyon ağı, avantajlı satın alma koşulları, kolay takip, limitleme ve raporlama, muhasebesel kolaylık ve hızlı yakıt alma kolaylığı avantajlarıyla kontrol altına alabilirsiniz.


ARED İNDİRİM BAREMLERİ

Aylık Yakıt Tüketimi (TL)

İndirim %

1.000-4.999

% 3

5.000-7.499

% 3,50

7.500-9.999

% 4

10.000-14.999

% 4,50

15.000-19.999

% 5

20.000*

Özel fiyatlama yapılacaktır.



 

Tarihi Yaklaşan Sigorta Poliçeleriniz için Cras Sigorta

 

ARED Maliyet İyileştirme Platformu & CRAS Sigorta iş birliği, ARED üyelerinin sigorta poliçelerine ayırdığı bütçeyi, police şartlarını değiştirmeden ve aynı zamanda Danışmanlık hizmeti de alarak bir miktar daha hafifletmeyi sağlayacak.

 

Tarihi yaklaşan sigorta poliçelerinizi yenilemeden önce CRAS Sigorta’dan da teklif alarak maliyetlerinizde kazanç sağlayabilirsiniz. 

 

* CRAS Sigorta’nın anlaşmalı sigorta şirketleri: Allianz, Anadolu, Axa, Ak Sigorta, HDI, Mapfre, Ray Sigorta ve Türkiye Sigorta