ARED Yönetim Kurulu’nun FESPA Eurasia Fuarı ve Üye Geliştirme Çalışmaları Sürüyor

ARED Yönetim Kurulu’nun 2019 yılı başından bu yana yoğun olarak sürdürdüğü FESPA Eurasia Fuarı ve üye geliştirme çalışmaları Nisan ayında da devam etti.

ARED Yönetim Kurulu’nun endüstriyel reklam ve baskı sektöründe ARED Üyesi olan ve olmayan temsilcileri firmalarında ziyaret ederek görüş ve değerlendirmelerini almak, ARED ve sektör temsilcileri arasındaki iletişim ve diyaloğu artırmak amacıyla yaptığı ziyaretlerde Nisan ayı finali Ankara’da yapıldı.

26 Nisan’da Ankara’da sırasıyla Set Ankara Reklam Makineleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nden Ömür İltaş, Neta Tanıtım Sist. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nden Aliye Demiryürek, SDS Ankara’dan Satı Özübal ve Fatma Erişti, SRT Dijital’dan Osman Karakaş ve CMYK Reklam Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti.’nden Oğuz Dinçer firmalarında ziyaret edildi. Ziyaretler, ARED Başkanı Ahmet Özdemirel, Başkan Yardımcısı Şahin Acar, Genel Sekreter İbrahim Demirseren, Sayman Levent Olcayto, Yönetim Kurulu Üyeleri Altuğ Öztürk ve Şaban Beyler, FESPA Fuar Müdürü Betül Binici ve ARED İstanbul Avrupa Yakası İl Temsilcisi Muharrem Yıldırım’ıyla gerçekleşti.

Ankara firma ziyaretlerinde, öncekilerde olduğu gibi MYK Mesleki Yeterlilik Kurumu’nda sektörümüze ait iki mesleğin standart ve yeterliliklerinin ARED tarafından tamamlandığı, farklı bir kuruluş tarafından yürütülen üçüncü mesleğin standartlarının oluşturulmasına ise katkı sağlandığı, ARED’in iş birliğindeki okullarda atölye kurulumundan öğrencilerin bursuna kadar verilen ARED destekleri, İTO’nun ARED’in desteği ile yürüttüğü “Endüstriyel Reklam Sektörü Araştırması”, sektörümüzün tarihini ustalarımızın öz geçmişleriyle birlikte yazılı hale getiren ARED Açıkhavada Dünden Bugüne Ustalar kitabı, gibi konularla ilgili güncel bilgiler paylaşıldı, görüş ve öneriler alındı.

Bu yazıyı paylaş:

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir