Açıkhava’nın Yıldızları Ödüllendirildi.

Açıkhavada en yoğun ve en başarılı biçimde hedef kitlesine ulaşmayı başaran markalar,  ARED tarafından  ilk kez ödüllendirildi. Sign 2005 Fuarı’nın tanıtım etkinlikleri kapsamında İFO Fuarcılık tarafından ARED’in desteği ve Marketing Türkiye’nin katkılarıyla düzenlenen ödül töreninde toplam 21 marka “Açıkhavanın Yıldızları” ödülünün sahibi oldu. Bileşim Medya verilerine göre bu yıl Açıkhava medyasını en başarılı kullanan 10 marka ile ARED Üyeleri tarafından belirlenen Açıkhavada kurumsal kimlik çalışmalarını başarıyla kullanan 11 marka, düzenlenen törenle “Açıkhavanın Yıldızları Ödül”lerini aldılar. Avea, Akbank ve Aygaz her iki kategoride birden ödül alırken, Açıkhava medya kullanımında Coca Cola, Nokia, Turkcell, Türk Telekom, Unilever, Ülker ve Vestel, kurumsal kimlik çalışmalarında ise Arçelik, Cola Turka, İstikbal, MNG Kargo, Tansaş, Tofaş, Petrol Ofisi ve Zorluteks (TAÇ) markaları ödüllendirildi. 

“Açıkhavanın Yıldızları” olarak belirlenen markaların yöneticilerine, ARED Onursal Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Murat Ürünsak, ARED Başkanı Sn.Mahmut Güldoğan, İFO Fuarcılık Genel Müdürü Sn.Selahattin Durak ve Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Sn.Günseli Özen Ocakoğlu tarafından ödülleri verildi. Gecenin gümüş sponsorluklarını  Deniz Dış Ticaret, Digiteknik, Eurotech, Gama Reklam, Görsel Reklam, İletişim Açıkhava,  Mat Kağıt, Medya Pano, Penta Reklam, Sistem Reklam, Sistem Printing Company üstlenirken, En Ajans, Nac Digital Group, Met Etiket de geceye bronz sponsor oldular.

Ödül gecesine, pazarlama iletişimi dünyasının ünlü iki ismi Ali Saydam ve Hulusi Derici, “Açıkhavada Reklam Sohbetleri” ile renk kattı. İkili, yaptıkları reklam sohbeti ile izleyenleri hem güldürüp, hem düşündürdüler. Açıkhavanın Yıldızları Gecesi’nde ayrıca, Türkiye’de yıldızları hızla parlayan HEPSİ Grubu da, konuklara muhteşem bir show sundu. HEPSİ Grubu, gecenin sonunda birbirinden güzel 10 parçasını seslendirdi.
Bu yazıyı paylaş:

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir