ARED’in Eğitim Atağında İkinci Durak Ankara Oldu


8 Mart 2007 tarihinde Samsun’da başlayan ARED İl Toplantısı ve Sektörel Eğitim Seminerleri’nin ikinci durağı Ankara oldu. Arlon, İstanbul Reklam, Oracal, Saatçıoğlu ve Utpa’nın sponsorluğunda 10 Mayıs 2007 tarihinde gerçekleşen toplantı ve eğitim seminerlerine Ankara ve yakın illerden toplam 70 temsilci katıldı. Ankara Ostim Mesleki Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen araç kaplama eğitiminde araç kaportasına ait üç farklı parçanın giydirilmesi uygulamalı olarak katılımcılara aktarılırken katılımcıların soruları cevaplandı. LED Teknolojisi eğitim seminerinde de uygulamalı anlatımın yanı sıra katılımcıların soruları yanıtlandı. ARED Ankara İl toplantısı öncesinde gerçekleşen “Araç Kaplama” ve LED Teknolojisi” eğitimlerine katılımcılar yoğun ilgi gösterdi. Eğitim seminerlerinin gerçekleştiği saatlerde ARED Yönetim Kurulu Üyeleri önce, ARED Ankara Üyeleriyle karşılıklı bilgi alışverişlerinin yapıldığı bir toplantı sonrasında ise yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdiler.

Eğitim seminerlerinin sona ermesinin ardından ARED Ankara İl Toplantısı’na geçildi. ARED Başkanı Sn.Yaşar Güvenen’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, ARED faaliyetlerinin sunumu Genel Sekreter Sn.İbrahim Demirseren tarafından yapıldı. Toplantı kapanış konuşmasını gerçekleştiren ARED Başkanı Sn.Yaşar Güvenen, sektörel eğitim seminerleri ve ARED toplantısına gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti. Toplantı kapanışının ardından gerçekleştirilen sertifika töreninde, eğitimlere katılanların sertifikaları ARED Yönetim Kurulu Üyeleri, ARED Genel Koordinatörü Av.Ayşe Zübeyde Aydın ve ARED İç Anadolu Bölge Koordinatörü Sn.Osman Öztürk tarafından dağıtıldı.

Toplantılar sonrasında, ARED Eğitim Seminerleri ve İl Toplantısı için toplantı salonunu ve teknik ekipmanlarını ARED’in kullanımına açan Ankara Ostim Mesleki Eğimi Merkezi Müdürü Sn.Bayram Kocaman’a teşekkür ziyareti yapıldı.


Türkiye genelinde farklı illerdeki sektör temsilcileriyle bir araya gelmek ve bugüne kadar hiç birarada bulunmamış sektör temsilcilerini buluşturmak, ARED faaliyetlerini Türkiye geneline duyurmak, sektörel sorunları birlikte tartışmak, açıkhava reklamcılığı sektöründe çalışan kişi ve kurumların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla düzenlenen ARED İl toplantıları ve Sektörel Eğitim Seminerleri’nin bir sonraki durağı 12 Temmuz 2007 tarihinde Bursa olacak.
www.denizreklam.net    www.istanbulreklam.com    www.oracal.com.tr  www.saatcioglu.com.tr   www.utpa.com.tr
www.grafikkontrol.com.tr

Bu yazıyı paylaş:

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir